Wstępne propozycje gier z konkursu CREATE opublikowane [Aktualizacja]

Wstępne propozycje gier z konkursu CREATE opublikowane [Aktualizacja]

Na stronie konkursowej CREATE pojawiła się lista tytułów, które przeszły przez początkową eliminację. Głównym kryterium tego etapu było przedstawienie działającej (grywalnej) wersji gry, chociażby w bardzo początkowej fazie. Trzeba przyznać, że wiele z tych propozycji wymaga jeszcze sporo pracy, ale znajdą się też i takie, które są blisko ukończenia. Łącznie opublikowane zostało 166 produkcji, wraz z krótkim opisem i filmem w serwisie YouTube. Nie sposób je tu wszystkie zaprezentować, dlatego odsyłamy prosto do źródła: http://killscreendaily.com/create/entries.php
Finalistów poznamy już 11 lutego.

Jako ciekawostka, miło nam poinformować, że wśród propozycji pojawiła się również polska produkcja – Sky Fury - więcej o niej i o samych autorach można znaleźć na tej podstronie.

Aktualizacja: Wśród gier znalazła się jeszcze jedna, tworzona przez naszych rodaków WordTrap Dungeon, co więcej naszym zdaniem z bardzo dużymi szansami na sukces – więcej tutaj. Dodatkowo z komentarzy w serwisie YouTube możemy wyczytać, że są plany, by wydać grę w naszym rodzimym języku. Niecierpliwie czekamy. :)

Życzymy powodzenia!
Za dodatkową informację dziękujemy użytkownikowi Annonith i gratulujemy spostrzegawczości. ;)

2 Komentarzy

  1. Annonith 28 stycznia 2013 at 21:14 - Reply

    Wygląda na to że Sky Fury nie jest jedyną polską produkcją – chociażby WordTrap Dungeon: http://killscreendaily.com/create/video.php?submissionID=182
    Wśród autorów jest większość swojsko brzmiących imion i nazwisk, a wśród komentarzy na Youtube można przeczytać ze planują polską wersję językową :)

  2. Corle1 28 stycznia 2013 at 21:51 - Reply

    Rzeczywiście, strona jest podpięta pod Netart, a konto YT z lokalizacją „Polska”. Co najlepsze, że chyba najwięcej czasu spędziłem oglądając tę grę (i w myślach, że szkoda, że nie w naszym języku), a nie zauważyłem, kto ją tworzy. :) Miłe zaskoczenie – już poprawiam newsa.

Zostaw odpowiedź


+ siedem = 15