Twój głos też się liczy! Czyli jak pomóc wygrać projektom w CREATE

Twój głos też się liczy! Czyli jak pomóc wygrać projektom w CREATE

Spodobał się Tobie któryś z pomysłów w konkursie CREATE? Chciałbyś pomoc twórcom wydać wybraną grę na OUYA? A być może, po prostu chcesz wesprzeć w tym boju naszych rodaków? Nic prostszego, możesz zwiększyć szanse wybranych gier, stosując poniższą instrukcję – bez obaw miejsca jest dla kilku zwycięzców.

Instrukcja głosowania:
Jak dobrze wiesz, duży wpływ na wynik końcowy ma odbiór gry przez społeczność, więc wszelkie lajki, tweety, wyświetlenia itp. mogą (znacznie!) pomóc w obradach jury. W poniższych przykładach przedstawimy adresy, dzięki którym można podnieść poparcie dla polskich produkcji (oczywiście, jeżeli widzicie inne dobre gry, również polecam głosować! ;) ):

1. W pierwszej kolejności bardzo duże znaczenie mają „lajki” i „tweety” na danej podstronie konkursowej gry, oto dwie z nich dla polskich projektów:
WordTrap Dungeon: http://www.killscreendaily.com/create/video.php?submissionID=182
Sky Fury: http://killscreendaily.com/create/video.php?submissionID=28

2. Kolejna sprawa, to liczba wyświetleń filmów w serwisie YouTube z danej podstrony, więcej = lepiej.

3. Liczba „łapek w górę” pod filmem oraz komentarze.
http://www.youtube.com/watch?v=XXfZPn8_U8I
http://www.youtube.com/watch?v=vrWZkb50wKA

4. Wszelkie „ruchy” społecznościowe, czyli popularność (fani) fanpage producentów (link 1, link 2), rozmowa na temat produktu w różnych serwisach (np. reddit), artykuły na stronach i inne podobne metody rozgłosu w Internecie.

Kolejność tu przedstawiona, oczywiście nie jest bez znaczenia, instrukcja zbudowana jest od najważniejszego punktu i projekt naprawdę dużo zyska już po wykonaniu tylko pierwszego polecenia. Czasu zostało niewiele, więc nie warto odkładać tego na później. Dlatego zachęcam, by korzystając z weekendu, poświęcić kilka minut i pomóc twórcom w realizacji swoich projektów. ;)

Wpis inspirowany pomysłem twórców gry WordTrap Dungeon, gdzie przedstawili powyższą instrukcję w postaci graficznej: http://crunchingkoalas.com/?p=2168

Zostaw odpowiedź


9 − = siedem