Shadowgun oraz Ravensword zawitały na OUYA

Shadowgun oraz Ravensword zawitały na OUYA

Wczorajszy dzień twórcy OUYA mogą zaliczyć do bardzo udanych. Ze sklepów stacjonarnych konsole znikały równie szybko co z internetowych. Przykładowo w Nowym Jorku, czy Chicago urządzenia są już praktycznie niedostępne. Jedyny zawód wyraziła Julie Uhrman (CEO), której obietnica nie została dotrzymana w 100%. Nie wszystkie konsole trafiły do osób z Kickstartera, czy z wczesnych pre-orderów. Zawiniła tutaj firma transportowa. Na pocieszenie można jedynie powiedzieć, że pady w najnowszych wersjach podobno zostały znacznie poprawione pod względem dokładności obróbki, więc oczekiwanie powinno zostać w jakimś stopniu wynagrodzone.

Wraz z nowymi użytkownikami przybywa i gier w sklepie. Dosłownie przed momentem pojawiły się dwa ciekawe tytuły z Androida, których nie miałem jeszcze okazji przetestować, ale nadrobię straty po południu. Są to Shadowgun oraz Ravensword. Myślę, że przedstawiać ich nikomu nie trzeba, a jak działają postaram się poinformować jeszcze dziś na forum.

Najnowsze gry i aplikacje dostępne na OUYA (w sumie to całą ich listę) możecie zawsze podglądać pod adresem: http://www.ouya.tv/games/?release=newest

1 Komentarz

  1. Maniek 11 lipca 2013 at 18:49 - Reply

    Oby więcej dobrych tytułów.

Zostaw odpowiedź


+ 5 = trzynaście