OUYA w europejskich oddziałach Amazon?

OUYA w europejskich oddziałach Amazon?

Przeglądając ofertę europejskich sklepów Amazon (a dokładniej na stronach niemieckiego, francuskiego i włoskiego oddziału) możemy znaleźć podstrony przeznaczone konsoli. Niestety, informacji jest tam jeszcze niewiele, jednak samo pojawienie się na stronach sieci, może sugerować, że OUYA będzie również dostępna bez problemu w Europie (co raczej nie powinno być dziwne, ale do teraz informacja jest niepotwierdzona). Czekamy niecierpliwie jeszcze tylko na cenę, datę premiery i oficjalną informację. Szkoda, że raczej nie doczekamy się do tego czasu otwarcia polskiego oddziału Amazonu.

3 Komentarzy

 1. lew487 16 lutego 2013 at 13:45 - Reply

  Wg mnie powinieneś wywalić te info „O autorze”. Nikogo to nie obchodzi, kto pisze artykuły, a jest to dodawane do każdego newsa

  • Corle1 16 lutego 2013 at 15:22 - Reply

   Informacja miała służyć bardziej, by informować, czy to wpis blogowy pisany przez prywatną osobę, w tym wypadku mnie, który traktuje o luźnych wydarzeniach związanych z OUYA, a także przemyśleniach.
   Czy też wpis dodawany przez naszą „redakcję” (choć na grono 5 osób to chyba górnolotna nazwa ;) ), gdzie są zazwyczaj tłumaczenia opublikowanych/otrzymanych informacji od zespołu OUYA i sam styl jest bardziej oficjalny.

 2. BlueMonster3000 16 lutego 2013 at 21:23 - Reply

  I tak się na allegro kupi ;)

Zostaw odpowiedź


+ 4 = pięć