OUYA – panel gracza oraz developera

OUYA – panel gracza oraz developera

Co prawda, dopiero jutro oficjalnie rusza serwis dla developerów OUYA, jednak już dziś można dotrzeć do strony pod adresem: https://developer.ouya.tv/developers/sign_in. Niebawem powinna zostać uruchomiona możliwość logowania się na niej dla przyszłych twórców gier i aplikacji OUYA.

Natomiast od niecałych dwóch tygodni dostępny jest również panel użytkownika (https://developer.ouya.tv/gamers), dostępny dla zarejestrowanych graczy, czekających na swoją konsolę. Na chwile obecną składa się on z trzech zakładek: powitalnej, edycji danych profilu oraz adresu zamówienia. Zainteresowanych ich wyglądem zapraszamy do screenów poniżej. ;)

2 Komentarzy

  1. Macieksheik 27 grudnia 2012 at 19:21 - Reply

    A można się zarejestrować?

  2. OUYA Polska 27 grudnia 2012 at 19:47 - Reply

    Niestety póki co dostęp (do panelu gracza) mają osoby, które wsparły OUYA na Kickstarterze, niebawem powinny dołączyć do nich osoby z pre-orderów. Kiedy pozostali? Trudno powiedzieć, być może do premiery OUYA nie otworzy rejestracji dla osób bez konsoli. Zresztą prócz rezerwacji nazwy nie miałoby to aktualnie sensu.

    Co do portalu dla developerów, oficjalnie dostępny powinien być jutro. Wstępnie OUYA zapowiadała, że ODK będzie dostępne dla wszystkich, więc mamy nadzieję, że też wszyscy będą mieli dostęp do tego serwisu. :)

Zostaw odpowiedź


1 × = dziewięć