Oficjalna strona OUYA wystartowała

Oficjalna strona OUYA wystartowała

Zgodnie z zapowiedzią, zaraz po zakończeniu akcji na Kickstarterze (no z kilkugodzinnym opóźnieniem) została uruchomiona oficjalna strona konsoli (http://ouya.tv). Na chwilę obecną nie jest specjalnie rozbudowana i prócz informacji dostępnych na Kickstarterze nic więcej na niej nie znajdziemy.

Dla tych co zaspali z zamówieniem lub mieli problemy z płatnością, OUYA oferuje druga szansę na stronie. Pre-order będzie dostępny prawdopodobnie do czasu premiery urządzenia, w przypadku dużego zainteresowania może ulec zmianie jedynie termin wysyłki późniejszych zamówień (już teraz wszystkie zamówienia będą realizowane w kwietniu). Płatność Amazon, została zastąpiona przez dużo wygodniejszy naszym zdaniem system płatności PayPal, więc nikt już nie powinien mieć problemu z transakcjami.

Ceny zestawów w pre-orderze:
Dla USA (przesyłka wliczona w cenę):
Konsola + 1pad – 109 USD
Konsola + 2 pady – 139 USD
Konsola + 4pady – 199 USD

Reszta Świata (przesyłka wliczona w cenę):
Konsola + 1pad – 119 USD
Konsola + 2 pady – 149 USD
Konsola + 4pady – 209 USD

Nie wiadomo jeszcze, jak długo podane ceny będą utrzymane na podanym poziomie.

2 Komentarzy

 1. bassrockers 18 stycznia 2013 at 15:55 - Reply

  dzisiaj chciałem zakupić preorder i zapłacić paypalem ale nie moge mam error :

  „Paypal indicated that authorization for the following was un-successful due to the following reason/s. Please note that no order has been placed. If you wish to order, please use the pre-order button and invoke the payment module to complete the transaction.
  Invalid tender”

  wie ktoś o co chodzi?.

  Napisałem do nich ale jak narazie cisza.

 2. Corle1 18 stycznia 2013 at 19:36 - Reply

  Hmm, a płaciłeś już PayPalem wcześniej? Szczególnie jakieś większe kwoty? Masz powiązane konto bankowe, ewentualnie kartę?

  Sam błąd wyskakuje w momencie płatności już w serwisie PayPal, czy w momencie przechodzenia do tego serwisu ze strony OUYA (czy jeszcze w innym)?
  Z PayPalem już sporo razy płaciłem i wiele problemów przechodziłem, więc i tutaj może się uda. :)

Zostaw odpowiedź


4 + siedem =