CREATE – Kolejny konkurs OUYA, do wygrania nawet 25tys. USD!

CREATE – Kolejny konkurs OUYA, do wygrania nawet 25tys. USD!

Jeżeli chodzi o konkursy OUYA, to deweloperzy na pewno nie mogą narzekać na ich brak. Zresztą nie ma się czemu dziwić, to od nich zależy jak będzie wyglądała premiera konsoli, a pojedyncze tytuły niejednokrotnie mogą zdecydować również o późniejszym zakupie konsoli. Dlatego, więc jeżeli potrafisz tworzyć gry to wygospodaruj najbliższe kilka dni, bo zapowiadają się naprawdę ciekawie. ;) Poniżej tłumaczenie wpisu od Julie:
— —
„Świeżo po wydaniu ODK i dev-konsoli, jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić CREATE, czyli pierwszy game jam* dla OUYA. Przedstawiony przez Kill Screen – CREATE – to szybki 10 dniowy konkurs, w którym programiści z całego świata wytężą swój umysł, by stworzyć grywalne prototypy gier. Do tego, w jury zasiądą naprawdę niesamowite osobistości z branży, a także mamy prawdziwe nagrody do wygrania!

Ty również możesz spróbować! Więcej informacji tutaj
Jeżeli jesteś twórcą gier, kwalifikujesz się do wzięcia udziału w CREATE i wygrania nagrody z puli 45 000 USD, którą zawdzięczamy wspaniałym sympatykom OUYA. Co więcej, nie potrzebujecie nawet konsoli, aby wygrać. Po prostu zacznijcie programować.

Zasady w pigułce:
- Stwórz zupełnie nową grę na OUYA – styl i gatunek dowolny o ile jest grywalny.
- Prześlij działający prototypy gry pomiędzy 14, a 23 stycznia do Kill Screen, aby ją ocenili.
- Pokaż wideo z dema na YouTube, tweetaj oraz zbieraj fanów na Facebook’u, aby zdobyć poparcie graczy i przyciągnąć uwagę do swojej produkcji. Poparcie społeczności będzie jednym z kryteriów, na bazie którego zostaną wybrani finaliści.

Wraz z zakończeniem terminu wysyłania prac, gra zostanie przetestowana przez znawców z Kill Screen, a następnie oceniona przez zespół profesjonalistów z branży. Wliczając w to takie osoby jak: Phil Fish z Fez; Adam Saltsman – Canabalt; Zach Gage – twórca SpellTower; Ed Fries, współtwórca Xbox’a i doradca OUYA; Felicia Day z The Guild oraz wielu innych…

To jest Twoja szansa, by zrealizować marzenia dotyczące stworzenia doskonałej gry na OUYA. Więcej informacji, takich jak regulamin, nagrody oraz inne rzeczy pisanych małym druczkiem znajdziesz na: http://killscreendaily.com/create/

Więc na co jeszcze czekasz? Bierz się do CREATE-ingu!
— [ź] OUYA.tv —

Na koniec pozwolimy sobie wypisać nagrody, dla osób którym nie chce zaglądać się do regulaminu. ;)
Do ostatniego etapu konkursu, zostanie wyłonionych 5-ciu finalistów do każdego wyróżnienia (poniżej), oraz 10-ciu, którzy będą ubiegać się o nagrodę główną. Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymają dev-konsolę oraz zaproszenie na premierową imprezę OUYA.

NAGRODY
1. Nagroda główna – 20 000USD – dla gry najbardziej doskonałej. Dodatkowo 5000 USD, jeżeli zostanie ona ukończona i uruchomiona na OUYA.
2-6. 5000USD (+1000USD bonus jeżeli gra zostanie uruchomiona na OUYA) za poszczególne wyróżnienia:
- „Most Surprising” Award: Dla gry która okaże się największym zaskoczeniem, czyli pokaże coś zupełnie nowego i nieoczekiwanego.
- „Four Bright Buttons and Two Joysticks” Award: Dla gry, która w najlepszy sposób wykorzysta możliwości pada.
- „Most Immersive” Award: Dla gry, stworzonej do zabawy wyłącznie na dużym ekranie.
- „Best Couch with Friends” Award: Dla gry, która pochłonie na długie dni i wieczory na rywalizacji, wraz z przyjaciółmi.
- „Pop Your Eyes Out” Award: Dla gry, która zadziwi wizualnie.

Powodzenia! ;)

*game jam – konkurs na stworzenie gry w krótkim stosunkowo czasie – dop. Redakcja

2 Komentarzy

Zostaw odpowiedź


+ 3 = osiem