Adres wysyłki OUYA oraz nazwa użytkownika – już można wypełnić

Adres wysyłki OUYA oraz nazwa użytkownika – już można wypełnić

     Użytkownicy, którzy dokonali zamówienia w serwisie Kickstarter, od kilku godzin mogą już zarezerwować swój nick oraz podać adres, pod jaki ma zostać dostarczona konsola (w marcu). Problemu z uzupełnieniem formularza, ktoś kto z sukcesem przelał pieniądze, nie powinien już mieć, warto jednak zwrócić uwagę na kilka spraw:

1. Z doświadczenia zdobytego na przesyłkach z US, możemy powiedzieć, że najlepiej nie pisać polskich znaków w danych adresowych. Kod pocztowy również warto wypełnić bez „kreski” czyli np. 32123 zamiast 32-123. Nasz kurier nie będzie miał problemu z dostarczeniem przesyłki, a unikniemy ewentualnego błędu po ich stronie. Pole „State” w zamówieniach Kickstartera (do Polski), nie jest prawdopodobnie brane pod uwagę, można wypełnić jako „PL”.

2. Wybranie nazwy użytkownika nie jest jednoznaczne z jej 100% rezerwacją. W przypadku kilku takich samych nazw, pierwszeństwo jest przydzielane według daty dofinansowania przez danego użytkownika (im wcześniej tym lepiej).

3. Nazwa użytkownika musi składać się z minimum 3 znaków / maksimum 16. Nie może zawierać innych znaków prócz alfanumerycznych (+ ewentualne podkreślenia i myślniki). Wielkość znaków nie ma znaczenia. NIE UŻYWAJ: spacji, znaków interpunkcyjnych, przekleństw, obraźliwych zwrotów, ani żadnych słów sugerujących powiązanie z OUYA. Prawdopodobnie też i polskich znaków. ;)

4. Jeżeli zapomniałeś doliczyć koszt wysyłki poza granice USA, zdecydowałeś się na dodatkowy kontroler lub, z jakiegoś innego powodu, musisz dopłacić bliżej nieokreśloną kwotę, możesz to zrobić jeszcze teraz, po czym wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

5. Jeżeli nie dostałeś maila, sprawdź swoje konto na Kickstarterze.

To chyba tyle na dziś – Milej Nocy! ;)

Zostaw odpowiedź


9 + = czternaście